Misja

Witam Cię serdecznie!

Nazywam się Magdalena Basoń. Moim zadaniem jest towarzyszenie Ci w rozwoju kariery zawodowej, uwzględniając Twój indywidualizm i własne przekonania. Znajdziesz tu sposoby na to, jak odkryć swój potencjał, zmotywować się do działania i osiągnąć swój cel. Będziesz mógł skorzystać z wszystkich zamieszczonych tutaj praktycznych wskazówek na temat rozwoju osobistego, planowania kariery i otrzymania pracy zawodowej zgodnej z własnymi oczekiwaniami. Nie znajdziesz tu gotowych rozwiązań ani odpowiedzi na każde nurtujące Cię pytanie. Za to poznasz sposób jak do tej wiedzy dotrzeć. Ponieważ tylko Ty wiesz jakich rozwiązań się spodziewasz i jakich odpowiedzi oczekujesz.

Możesz również skorzystać z indywidualnej sesji online, podczas której przygotujesz swoją autoprezentację w odniesieniu do konkretnej branży czy stanowiska pracy, a także odbędziesz próbną rozmowę kwalifikacyjną. To pozwoli Ci precyzyjnie się przygotować i spokojnie udać się na rozmowę z osobą rekrutującą, co zdecydowanie zwiększy Twoje szanse na otrzymanie pracy. Weź odpowiedzialność za swoją karierę i świadomie nią pokieruj. Postępując w ten sposób, wszystko czym będziesz się zajmować sprawi Ci satysfakcję. Miałeś tak kiedyś? Jeśli tak, to już wiesz o czym mówię, jeżeli nie to sam się o tym przekonasz.

Czasami jakieś ćwiczenie może wydawać się proste i oczywiste, a nawet bezwartościowe. Jednak bardzo często jest tak, że dopiero po jego wykonaniu okazuje się jak wiele wniosło, uświadomiło czy też pozwoliło odkryć. W związku z tym naprawdę szczerze Cię zachęcam do wykonywania tych ćwiczeń. Warto też robić sobie notatki i je zachować. Dzięki temu zawsze możesz po nie sięgnąć. Czasem po latach się do nich wraca i nie raz mogą nas bardzo pozytywnie zaskoczyć, a nawet wskazać właściwą drogę. Mówię to z własnego doświadczenia.

Mogę Ci obiecać, że jeżeli świadomie zaangażujesz się w proces tworzenia swojej kariery zawodowej to cel, który sobie założysz po prostu osiągniesz.Chcesz to zrobić szybko i skutecznie? Jeżeli tak, to organizuj zeszyt i działaj! Jeśli będziesz miał życzenie podzielić się swoimi doświadczeniami, śmiało! Jest to bardzo mile widziane, na pewno wzbogacisz  tym treść mojego artykułu. Gdyby pojawiły się jakieś pytania, opinie, których nie chcesz umieszczać na forum, możesz wysłać mi prywatną wiadomość, odpowiem najszybciej jak tylko mi się uda.

ps

Miło Cię tu gościć!

Pozdrawiam,

Magdalena Basoń